Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den otevřených dveří naší školy.

2. 12. 2008
Školy v dnešní době se musí přetahovat o své budoucí studenty. Jednou z možností jak nalákat studenty do školy, je zajímavý den otevřených dveří. Na naší škole budou v tomto školním roce dva a ten první již toto úterý. Já s kolegyní připravuji program v zeměpise(částečně i v biologii) a bude to velké, tedy když nám pár studentů pomůže. Jídlo, pití, fotky, video, hudba, typické oblečení, tohle všechno u nás najdete, tak nás určitě přijďte podpořit! Jsou vítání nejen potenciální budoucí studenti a jejich rodiče, ale i současní studenti a jejich rodiče. Doufáme, že dost studentů se s námi zapojí do příprav a nemáme už moc času, takže pokud jste nebyli osloveni osobně či mailem mnou a máte nějaký nápad, co by se dalo dělat či čím vy by jste mohli přispět, tak mi určitě napiště. Příští týden se zde objeví zpráva o tom, jak to celé proběhlo.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ach jo

Alma, 3. 12. 2008 18:50

škoda že půjdou mé dětičky za cca 10 let na střední školu tak už o ně nikdo přetahovat nebude - právě naopak :(