Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo je Michal a proč je na mých stránkách.

24. 11. 2006

Michal, toho času au-pair v Anglii, je můj bratranec. Když jsme byli malé děti, tak jsme často trávili prázdniny společně, ještě s našimi bratry. Vzhledem k tomu, že Michal je o dva roky mladší, tak pro mne nebyl příliš dobrý souputníkem ke hrám. Ale alespoň něco. Jak jsme dospívali, tak jsem se přestávali vidět tak často a nakonce jsme se neviděli několik let. Já jsem věděla od tety, že pracuje jako hasič, pak že odjel na Kypr. Naše setkání po letech proběhlo na svatbě jeho bratra. Z malého bloňďatého klučíčka se vyklubal dvou metrový pořízek. Po svatbě odjel do Anglie společně se svou přítelkyní dělat au-pair pár do rodiny s třemi dětmi.

Od té doby mne občas zásobuje svými zážitky. Jeho styl je svérázný a osobitý, ale já si myslím, že když ho nechám, aby své zážitky vyprávěl vlastním jazykem a jen sem tam upravím diakritiku, stránkám to prospěje. Úprava diakritiky je dost pracná věc a já zjišťuji, že i když to po sobě několikrát zkontroluji, vždycky mi ještě nějaký háček či čárka uteče, takže mějte trpělivost, prosím.

Ještě musím dodat, že Michal je velký příznivec punkové hudby a sám taky hraje v jedné kapele, které se jmenuje Veselí koníci.

Abych předešla nějakým nedorozuměním, v následujících příspěvcích budou publikované pouze názory mého bratrance a ne mé. Občas se jedná o věci, které nejsou zrovna politicky korektní, ale je to jeho názor a má něj právo. Jeho emaily mi přijdou humorné a zážitky mohou třeba i někomu pomoci. Pokud budete mít nezmenšující se potřebu se k jeho názorům vyjádřit, udělejte to pokud možno emailem a já mu to pošlu.

O publikovaní emailů, které mi poslal ví a souhlasí s tím.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář