Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deník Andalusie 2011 je tu!!!

Po měsíci a půl je hotové povídání o naší třítýdenní dovolené v Andalusii a to z pera mého drahého manžela. To sebou nese jistá "úskalí", která musím zmínit. Každý "spisovatel" má svůj vlastní styl (viz například můj punkový bratranec) a tak i můj manžel. Jeho charakteristickou vlastností je jistá míra přehánění, takže kdyby vás něco hodně překvapilo, tak mi klidně napište a zeptejte se:) V textu jsou i záměrné gramatické chyby (mlýýýýýýkoooo!!!), ale asi tam zůstanou i nějaké nezáměrné. Ocením, když mi o nich dáte soukromě vědět emailem nebo přes Fb, abych je mohla opravit.

Já jsem opravala pouze chyby a text jsem nechala být, což znamená, že tam mohou být nějaké pasáže, kde podání skutečnosti moc neodpovídá mým představám a nebo pasáže, kde mi už ten vtip přijde na hraně. Takže kdyby něco, já za nic nemůžu!:)

Přemýšlela jsem, jak celé vyprávění, které má ve wordu cca 45 stránek, publikovat. Jestli celé nebo po dnech...Nakonec jsem se rozhodla udělat kompromis a rozdělit text na několik částí, které publikuji postupně a pak nakonec dám i odkaz na stažení celého textu.

Manžel vždy smutně kouká, že nemá žádné komentáře ke svým výtvorům, tak když budete mít chuť, tak něco mu pod články nebo na FB prskněte:)

První díl možná již dnes večer!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

Ladislav Rosenbach, 22. 4. 2018 22:26

Ahoj, dobrý den či večer.
Poté co jsem si přečetl Váš skvělý cestopis o Kubě (byl jsem tam duben/květen 2017), jsem se zaradoval, když jsem objevil Andalusii 2011. Chystám se tam sice až příští rok, ale vše si připravuji s předstihem. Dobře se to čte a už se těším, až to stejně jako na Kubě budu moci porovnávat s realitou. Koukal jsem i na Island (tam jsem byl 2013 a 2015) .. holčičky Vám pěkně rostou ... Přeji hodně hezkých zážitků na cestách a díky za čas a úsilí při psaní cestopisů. Ladislav Rosenbach

Re: Poděkování

Admin martina, 22. 4. 2018 22:30

Dekujeme Ladislave! Take prejeme skvele cestovani a nove zazitky!