Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deník Andalusie 2011 je tu!!!

Po měsíci a půl je hotové povídání o naší třítýdenní dovolené v Andalusii a to z pera mého drahého manžela. To sebou nese jistá "úskalí", která musím zmínit. Každý "spisovatel" má svůj vlastní styl (viz například můj punkový bratranec) a tak i můj manžel. Jeho charakteristickou vlastností je jistá míra přehánění, takže kdyby vás něco hodně překvapilo, tak mi klidně napište a zeptejte se:) V textu jsou i záměrné gramatické chyby (mlýýýýýýkoooo!!!), ale asi tam zůstanou i nějaké nezáměrné. Ocením, když mi o nich dáte soukromě vědět emailem nebo přes Fb, abych je mohla opravit.

Já jsem opravala pouze chyby a text jsem nechala být, což znamená, že tam mohou být nějaké pasáže, kde podání skutečnosti moc neodpovídá mým představám a nebo pasáže, kde mi už ten vtip přijde na hraně. Takže kdyby něco, já za nic nemůžu!:)

Přemýšlela jsem, jak celé vyprávění, které má ve wordu cca 45 stránek, publikovat. Jestli celé nebo po dnech...Nakonec jsem se rozhodla udělat kompromis a rozdělit text na několik částí, které publikuji postupně a pak nakonec dám i odkaz na stažení celého textu.

Manžel vždy smutně kouká, že nemá žádné komentáře ke svým výtvorům, tak když budete mít chuť, tak něco mu pod články nebo na FB prskněte:)

První díl možná již dnes večer!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář