Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyprávění Kuba 2015 konečně zde

21. 6. 2015

Po několika týdnech od našeho návratu je konečně hotové vyprávění z Kuby. Berte ohledy na to, že vyprávění je psané specifickým stylem i se specifickým humorem mého manžela a není politicky korektní v žádném směru.

Ke stažení zde: www.cestovatelka.estranky.cz/file/34/kuba2015-1.2.pdf

 

Náhledy fotografií ze složky Kuba 2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pujceni auta na kube

Martin Kaska, 17. 8. 2016 10:33

Dobry den mohl bych se zeptat jak slouho dopredu a jakym zpusobem jste objednavali auto na Kube

Re: Pujceni auta na kube

Martina admin, 17. 8. 2016 10:37

Dobry den, objednavali jsme pres pracovnika jedne cestovky tady, s kterym uz spolupracujeme pres deset let. Pisnete mi pripadne email na korina@email.cz poslu vam kontakt.

Díky za vzpomínky

Karla, 6. 8. 2016 16:22

Dobrý den, nejprve bych Vám chtěla vyjádřit svůj obdiv za to, jak jste Kubu s dvěma malými holčičkami zvládli, a že své děti nenecháváte doma a berete je na dovolenou s sebou. Taky jsme vždy cestovali s dětmi a teď s vnoučaty. Ale teď ke Kubě, kterou jsme navštívili letos v únoru. Váš manžel píše stejně jak já o Kubě mluvím. Kubánci jsou veselí, spokojení, neřeší rasovou nesnášenlivost, rádi si popovídají, všude hraje hudba,tančí, žijí hlavně na ulici, nejlepší zábava sedět v houpacím křesle a pozorovat život:)) Kubu jsme procestovali od Viňales po Santiago, a zážitků je spousta, jen to neumím tak pěkně napsat, jako Váš manžel Držím Vám palce a už se těším na Floridu a Karibik v vašem podání Karla

Re: Díky za vzpomínky

MArtina (admin), 6. 8. 2016 16:25

Děkujeme paní Karlo, Kuba je úžasná, bezpečná země. Určitě má pro Kubánce i svá negativa, ale z pohledu Evropa a dnešní doby, se tam žije pěkně.
Užívejte cestování!
PS: snad se Vám bude líbit i FLorida a Karibik, i když je to něco jiného, méně exotického a více masového

Úžasné a inspirující

Marcela, 2. 8. 2016 21:12

Zdravím Vás. Děkuji za krásné čtení, naprosto úžasné a inspirující. Zároveň hodně poučné- kam se hrabe cestopisná příručka Marco Polo :-) a i s humorem. Máte náš obdiv, že jste vše zvládli i s malými holčičkami. S manželem letíme v prosinci na Kubu a moc se těšíme. Děkujeme ještě jednou za krásné čtení!!!

Re: Úžasné a inspirující

MArtina (admin), 2. 8. 2016 21:17

Paní MArcelo, moc Vám děkujeme. Jsme vždy velice rádi, když se někomu povídání líbí. Užijte si Kubu, je nádherná!

Fantasticke!

Marta Hanakova, 2. 4. 2016 22:28

Dobry den.Taktez jsem prave docetla Vas cestopis z Kuby a uzasne se pobavila.Je to skvele a inspirativni cteni, ktere me utvrdili v mem pkabz vydat se letos na Kubu.Mohla bych Vas kontaktovat ohledne nejakych detailu?Dekuji Hanakova

Re: Fantasticke!

MArtina, 2. 4. 2016 23:29

Dobrý den, děkujeme. Určitě napište a ptejte se, rádi odpovíme, co budeme vědět. korina@email.cz

Parádní cestopis Kuba 2015

Ladislav Rosenbach, 1. 4. 2016 19:03

Dobrý den. Cestopis jsem přečetl "jedním dech". Krásně napsané !! Zasmál jsem se, poučil jsem se a neskutečně se těším, až v dubnu 2017 sami(bez dětí a vnoučat)na podobnou cestu vyrazíme. Pokud mohu, tak bych měl jednu otázku ... kdyby jste museli něco z Vaší cesty škrtnout, co by to (kromě Varadera) bylo? Já asi škrtat budu muset.
Ještě jednou díky za inspiraci a příjemné počteníčko.
S pozdravem Ladislav Rosenbach

Re: Parádní cestopis Kuba 2015

Martina, 1. 4. 2016 19:46

Dobrý den pane Ladislave, děkujeme za Vaše slova, jsme rádi, že se Vám naše povídání líbilo. Shodli jsme se s manželem, že kdybychom museli z časových důvodů něco obětovat, byla by to asi Baracoa, je hodně daleko a člověk ztratí dost času na cestě odtamtud. Pokud byste měl nějaký další dotaz tak klidně i v budoucnu písněte na email korina@email.cź